Reference

Rádi bychom se s Vámi podělili i o některé ohlasy našich hostů, firem i jednotlivců:

"Boli sme velmi spokojeni so službami milej recepčnej, aj s obsluhou pri večeri a raňajkách v zámeckej reštaurácii. Ubytovanie je na vysokej úrovni. Rádi sa sem v budúcnosti vrátime a budeme to odporúčať aj známim"

Juraj Mlynár, Anna Tomašovičová
3.8.2012

"Díky za příjemný pobyt na zámku. Byli jsme moc spokojeni, počínaje recepcí, přes restauraci, úklid pokoje, miniwellness až po údržbáře".

Zdraví Peterkovi z Prahy
7.7.2012

"V sobotu 5.5.2012 jsme ve Vašem zámeckém hotelu měli svatební hostinu a touto cestou  bych rád oficiálně poděkoval za všechny poskytnuté služby, které byly s touto naší významnou událostí spojeny. Veškerý personál byl naprosto profesionální a na úrovni, veškeré poskytnuté služby byly naprosto v pořádku a velice kvalitní a všichni zúčastnění svatebčané si z toho dne odnesli velice krásné zážitky díky službám Zámeckého hotelu Třešť. Kvalita veškerého podávaného jídla byla na vysoké úrovni a bylo velice dobré (posílám poděkování do kuchyně). Rád bych ještě jednou poděkoval paní manažerce Lechnýřové, která vše organizovala, za její vstřícnost, profesionální přístup a neustálou dobrou náladu! Na závěr bych rád ještě znovu poděkoval panu provoznímu (resp. šéfovi obsluhujícímu personálu) za jeho naprostou profesionalitu a velice příjemné vystupování. Velice jsme byli spokojeni se všemi službami a velmi rádi Váš Zámecký hotel Třešť dále doporučíme!"

Ing. Tomáš Řezníček
21.5.2012

"Vynikající kuchyně (hlavně omáčka z lišek :) ) naprosto skvělý a milý personál - od všech recepčních až po kuchyni a restauraci a paní pokojskou a údržbáře a opraváře...Nádherné prostředí a všude naprosto čisťoučko! A útulno! Vkusně zařízené pokoje i restaurační místnosti! Děkujeme za vše a určitě bychom se rádi co nejdříve vrátili".

Darja Heinigová
12.2.2012

"Neuvěřitelné služby, neuvěřitelná jídla, neuvěřitelný personál - milý a profi! Celkově nádhera, díky".

J. Stejskal
12.2.2012

"Z celého srdce děkujeme za velmi příjemný wellness víkend. Výborné jídlo, milý personál. Těšíme se nashledanou".

Šarounovi
12.2.2012

"Vážený pane řediteli, 
dovolte mi, abych touto cestou poděkoval Vám a Vašim spolupracovníkům za vynikající organizaci a průběh semináře "Centra pro výzkum dynamiky Země" ve dnech 14.-16. listopadu 2011. Vše bylo skvěle připraveno, žádný z našich požadavků nebyl pro Váš kolektiv problém. Nezaznamenal jsem od účastníků žádnou stížnost, či povzdech, na Vaše služby. Naopak si kolegové velmi pochvalovali příjemné zámecké prostředí, zámeckou kuchyni, ubytování, i hladký průběh přednášek. Z vlastní zkušenosti vím, že pořádat konferenci u Vás je pro organizátora hračka a radost. Zámecký hotel Třešť budeme i nadále doporučovat našim kolegům jako skvělé místo pro pořádání konferencí a seminářů".

Ing. Cyril Ron, CSc., Astronomický ústav AV ČR v.v.i.
27.12 2011
 

"Tímto bych chtěla poděkovat celému kolektivu za pěkné přijetí a příjemný pobyt v Zámeckém hotelu Třešť, obvzlášť chci poděkovat masážnímu studiu za příjemné chvíle
S pozdravem".

Marta Harhovská, č. pokoje 316
Děkuji Vám
01.10.2011

"Děkuji za milé přivítání a zajištění velmi příjemného pobytu s perfektními službami. Vše fungovalo bezchybně, byli jsme všichni velmi spokojeni a rádi Vašich služeb opětovně využijeme".

Ing. Karla Petrová - SÚJB AV ČR, v.v.i.
20.09.2011

"Vážený pane řediteli,
rádi bychom Vám, jménem účastníků Letního setkání řešitelských týmů Centra LC06034 Remorost, poděkovali za podmínky i atmosféru, kterou jste spolu se svými spolupracovníky dokázali vytvořit pro naše jednání. Kombinace domácího prostředí Zámeckého hotelu a profesionálních služeb výrazně přispěly ke zdaru naší akce a k reprezentaci dobrého jména Akademie věd".
S přáním mnoha dalších úspěšných akcí

Doc. RNDr. Eva Zažímalová, CSc - ředitelka ÚEB AV ČR, v.v.i.
Ing. Vlastimil Matějec, CSc. - ředitel ÚFE AV ČR, v.v.i.
Dr. Ing. Ivan Kašík - za organizační výbor výjezdního zasedání LC06034
20.09.2011

"Dobrý den pane řediteli,
strávili jsme příjemný tento víkend ve Vašem Zámeckém hotelu.
Pro Vaši zpětnou vazbu bych moc chtěla pochválit personál v restauraci (milé ochotné usměvavé servírky i vstřícný pan Nosek), také kuchaři se snažili a vařili výborně, naši klienti byli spokojeni.
Také byla moc milá paní Lechnýřová a obě slečny recepční, masérky byly také úžasné.
Děkuji osobně i za milé přivítání a pozornost na pokoji.
S pozdravem"

Ivana Zikmundová
koordinátorka vzdělávacích seminářů
BOIRON CZ, s.r.o.
13.06.2011

"Také ještě jednou děkuji za vynikající spolupráci, vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ochotu, příjemné a vstřícné jednání a spolehlivost všech pracovníků hotelu. Mnohokrát byla vaše práce zmiňována a oceňována také účastníky konference, kteří byli velice spokojeni a nadšení příjemným a milým prostředím, které jste nám vytvořili. Myslím, že mnozí se s podobným prostředím a jeho atmosférou na podobných akcích dosud nesetkali a budou na to dlouho vzpomínat. Budu se těšit zase na nějakou další spolupráci, přeju příjemné letní období a srdečně zdravím"

doc. Mgr. Daniela Stavělová, CSc.
Etnologický ústav AV ČR, v.v.i.
26.07.2010

"Ohlasy na celou akci máme velmi pozitivní, lidem se líbilo jak prostředí zámku, tak Vaše technicko-organizační zabezpečení a ochotné jednání celého personálu. Proto mi dovolte ještě jednou celému kolektivu poděkovat a byl bych rád, kdyby jste tyto informace předala Vašemu panu řediteli!"

Ing. Aleš Bychl
Svaz chovatelů holštýnského skotu
09.06.2010

„Před několika dny jsme ve Vašem zařízení pořádali mezinárodní konferenci a ráda bych Vám vyjádřila veliké díky. Ještě více pak Vašemu personálu, diky němuž pro mě organizace konference byla velice jednoduchá a pro všechny účastníky veskrze příjemná.
Obzvlášť bych ráda 'pochválila' práci Vaší konferenční managerky, která mi byla velice nápomocna několik měsíců před konferencí a poté i na místě po celou dobu konference. Stejně jako ona k bezchybnému průběhu konference přispěl i personál restaurace a recepce, byli vždy vstřícní a usměvaví a nebyl pro ně problém vyjít nám vstříc při změnách programu a neočekávaných událostech.
Díky Vám všem za existenci  českého akademického konferenčního centra, které poskytuje služby na světové úrovni!“

RNDr. Pavlína Řezáčová
Ústav organické chemie a biochemie
29.09.2009

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám i celému týmu Vašeho zámeckého hotelu chtěl moc poděkovat nejen za profesionální organizaci, ale v neposlední řadě za velmi milý a lidský přístup, který jsme u Vás nalezli. Drtivá většina účastníků si odvezla velmi nadšený dojem a to nejen z našeho programu, ale především i z prostředí, které jste nám poskytli.
Pozdravy a poděkování samozřejmě směřujte i panu řediteli.
S přáním krásného odpoledne"

Tomáš Vančura
E.ON
15.09.2009

Vážení,
chci Vám ještě poděkovat za možnost uskutečnění akce, všichni byli spokojeni, hlavně s kuchařem :), ale i s ubytováním, bowlingem, stihli jsme i mini procházku v parku.
Děkuji jménem všech a jsem s pozdravem'

Martina Nitková
Asociace pro komunikaci ve veřejné správě
02.07.2009

"Vážení,
chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za perfektně zorganizovanou akci pro naší společnost ve dnech 14.-15.1.2009.
Zpětná vazba od našich obchodních partnerů byla velmi pozitivní.
Je příjemné pracovat s profesionály………
Těším se na další spolupraci.
V úctě"

Pavel TÁBORSKÝ
Ecolab Hygiene s.r.o.
20.01.2009

"Srdečně Vás zdravím a moc děkuji za perfektní spolupráci na akci, kterou jsme u Vás pořádali. Poděkujte prosím také všem zaměstnancům, kteří se velmi významně podíleli na spokojenosti našeho klienta."

Petra Bočanová
AMEPRA, s.r.o.
19.05.2008

"Posílám Vám poděkování za vaše služby, Vás a Vašich zaměstnanců při semináři na Vašem hotelu. Jako manažer společnosti vím jak těžká práce je práce s lidmi, i při tak velkém počtu klientů o které jste se museli postarat vše proběhlo na výborné profesionální úrovni,prosím poděkujte lidem kteří se o to přičinili velkou měrou,paní na recepci,pán který pomáhal s přistýlkami,mladý číšnik v restauraci,starší paní v restauraci a v neposlední řadě úžasným kuchařům při přípravě jídel,která byla velmi chutná!!!Ještě jednou děkujeme a přeji hodně spokojených hostů,věřím že se opět uvidíme."

Martin Rozsypal
ETN Services"
04.03.2008

„Vážený pane řediteli,
s doporučením pana starosty města Třeště jsme u Vás zakončili klubový večer ROTARY CLUB Jihlava.
Přijměte alespoň tímto dopisem vstřícné poděkování za servis, který pro nás vytvořil po Vašem přivítání Váš kolektiv.
Rozhodnutí strávit u Vás večer bylo správné a velmi vydařené, i náš milý host z Francie, který se zúčastnil naší schůzky, byl mile překvapen jak servisem, tak i prezentací zámeckých prostor.
Přeji vám i Vašemu kolektivu mnoho úspěchů ve Vaší další činnosti.“

Jaroslav Dobrovolný
prezident RC Jihlava
12.03.2007

Budeme rádi, pokud i Vy vyjádříte svůj názor na naše služby na následujících stránkách:
http://www.tripadvisor.com/UserReviewEdit-g657285-d1499276-a_placetype.10023-e__2F__LocationTab-p46-wbefirst_LocationTab_writeareview_top-Zamecky_Hotel_Trest_Castle_Hotel-Jihlava_Moravia.html

Chutnalo Vám u nás? Můžete nás ohodnotit na těchto stránkách:    http://www.czechspecials.cz/restaurace/zamecky-hotel-trest-ssc-av-cr-vvi/

Děkujeme za ohodnocení našich služeb na portále http://www.czechadvisor.cz/hotel/kraj-vysocina/trest/zamecky-hotel-trest-5644/

Děkujeme za Vaše názory a podporu